Календарь на любой год
Для Вас тільки найактуальніше

Майстер-класи

17 грудня 2014  рік
Майстер-клас "Робота у середовище  Web2.0" або усе починається з Wordу 
Від Аліни Алімбаєвої пост Без WORDа нікуди: "Я ж хочу розповісти як свою індивідуальну шапку-заголовок для особистого сайту можна зробити в звичайному додатку MS Word (у мене 2007). Що, думаю, буде корисно багатьом."
  1. Робота в ЗапоВікі: реєстрація, створення візитки, створення творчої лабораторії, створення статті. Це основні принципи роботи та інструкції до них. Використання тегів та вставлення об'єктів відповідають вимогам Вікіпедії. Матеріали до їх використання викладені на головній сторінці ЗапоВікі.
  2. Робота на сайті школи форми Web2.0: створення сторінок, редагування сторінок. Це основні принципи роботи та інструкції до них. Текстовий редактор інтуїтивний.
  3. Робота у соціальній мережі Щоденник.ua: створення груп, подій, уроків. Це основні принципи роботи та інструкції до них. У розділі Допомога  мережі є додаткові матеріали.
  4. Робота в середовище Google: створення документів, створення блогуЦе основні принципи роботи та інструкції до них.  У розділі Допомога  середовища є додаткові матеріали. Крім того є матеріали на кожному вікні у вигляді знаку питання. Приклад, Сторінки мікрогруп. Зразок. МК "Google-інструментарій в практиці учителя".
  5. Публікація матеріалів: види публікацій, форми підтвердження публікацій, особливості створення портфоліо. На сайтах http://metodportal.com/,  http://metodportal.net/, Острів знань, http://pedpresa.com.ua/, ЗапоВікі, http://учительский.сайт/, http://videouroki.net є розділ для авторів та вимоги до матеріалів.
  6. На допомогу вчителям ІКТ для педагога - сайт М.А. Габовой.
  7. Ознайомтеся з матеріалами он-лайн конференції "Нові обрії ІКТ в освіті". Жовтенький колір тексту - матеріали, з якими я ознайомилась та замовила; червоний колір спікерів, у яких я навчалась.  (ІІ міжнародна освітня онлайн конференція INTEL для України та країн СНД)
18 грудня 2014 рік
 Майстер-клас "Створення інтерактивного середовища"
Пропоную приклади використання інструментів створення інтерактивного середовища:
  1. Матеріали курсу "Intel Навчання для майбутнього" Галузь використання ІКТ"
  2. Багато є програмного забезпечення до предметів. Приклад у пості "Програмне забезпечення для дослідницької лабораторії. Побудова графіків.", як спосіб створення інтерактивності на уроці (до речі це програмне забезпечення на українській мові), або інтерактивні підручники, наприклад видавництва  "Ранок" з посту "Інфографіка у роботі вчителя",  інтерактивні плакативізуалізація: просто про складне
  3. Використання електронних гаджетів у навчанні пропонують свій досвід: Доповнена реальність в освіті - Росія, Сучасна доповнена реальність у навчанні - Швеція, Робота з серцем - я, Доповненій реальності Layar - досвід мого сина.
  4. Використання мережі інтернет у навчанні пропонують свій досвід: Вивчаємо математику в Khan Academy по інтерактивним завданням - Росія, ВІЗУАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ ВЧИТЕЛЯ нашого спонсору сайту школи форми Web2.0 Україна
  5. Для роботи на уроці та дистанційно пропонує Сайт підтримки курсів Школи сучасних знань - Запоріжжя.
  6. Інтернет-сервіси створення інтерактивності на уроці та дистанційно пропонують свій досвід: Семінар "Соціальні сервіси web 2.0 в деяльності вчителя-словесника" - Україна, Соціальні сервіси для історії - Україна, Хто це у нас? - я  та Нечкина Юлія Сергіївна у своєму Блозі про сервіси web 2.0 з інструкціями, блог "Така різна математика" вчителя математики Наталії Львовой з розділами Інтерактивні вправи (з інструкціями як створювати їх для уроків) та Інструментарій про програми, де можна створити інтерактивні Робочі листи...
  7. Старе на новий лад, використання програми Power Point з новими вставками Microsoft: стаття PowerPoint: працюємо зі слайдами всім класом - Росія,  Урок інформатики з теми "Використання вбудованних функцій та операцій в Excel при розв'язанні прикладних задач - Запоріжжя.
  8. У соціальній мережі Щоденник.ua створена зібрані в події 
  9. До нового навчального року\
  10. Сторінка\
  11. Матеріали до використання інтерактивної електронної дошки
  12. У соціальній мережі Щоденник.ua створена подія  Інтерактивні засоби навчання за матеріалами тренінга ЗапоВікі "Інтерактивні засоби навчання". Наша інтерактивна дошка не тільки використовується у навчальному процесі, навіть проводяться конкурси зі створення програмного забезпечення до уроків вчителями. Наприклад, автор 1fluffy "Комп'ютерний лінгафонний кабінет і ПЗ ІД на службі у освіти для підвищення ефективності зайняття та позитивної мотивації учнів"
  13. Для роботи в кабінеті № 30 з інтерактивною дошкою зібрані матеріали на комп'ютері   (папка на диску С: користувачі/загальні/Smart), де матеріали трьох занять, архіви для різних предметів, програмне забезпечення інтерактивної дошки.
  14. Для роботи дома чи у своєму кабінеті в хмарі шкільної пошти створена папка з програмним забезпеченням інтерактивної дошки.
  15. Рекомендації до створення у пості "Портфоліо учителя : російський і зарубіжний досвідЕлени Годунової
Домашнє завдання: прочитати матеріали та визначитись за яким напрямом ви збираєтесь працювати. Відповісти на питання анкети.


Запрошую Вас до квесту: Чарівна країна комп'ютерної графіки, до співпраці у суспільстві Читачі бібліотеки ЗНЗ № 1 м. Запоріжжя, до форуму на нашой сторінці Запорізька загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченкаю Приєднайтесь до нас!

2 коментарі:

  1. Тетяно Едуардівно, з еликим задоволенням переглянула кілька сторінок блогу.Але тут треба ВИВЧАТИ кожен пост, бо кожна публікація - безцінний скарб. Я вітаю Вас із призом від Галактики! Нехай допоможе втілити в життя всі Ваші ІКТ-мрії!

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую, Наталі![im#]http://i036.radikal.ru/1204/aa/c898af50a8fb.jpg[/im]

    ВідповістиВидалити

Бажаєте вставити картинку в коментар? Для цього скористайтеся тегом
[im#]посилання на зображення[/im] - якщо картинка велика.
[im]посилання на зображення[/im] - якщо картинка маленька.
Картинка повинна знаходитися в Інтернеті, і її адреса повинна закінчуватися на jpg, gif або png або скористайтесь сайтом http://goo.gl/t0z1ux