Календарь на любой год
Для Вас тільки найактуальніше

Візитна картка блогу

Вітаємо вас, шановні відвідувачі блогу!

Мій блог один із засобів опанування новітніми інформаційними технологіями для мене, моїх учнів та вчителів, вхід до мого навчально-інформаційного простору для інтегрування сучасних інформаційних ресурсів в навчально-виховний процес. 
Блог є також своєрідним онлайновим методичним посібником, а систематизацію ви знайдете у сторінці блогу Педагогічний дайджест, для всіх, хто має бажання вдосконалити свої навички по створенню ІТ-контенту навчально-виховного процесу.
Про мене:
на ЗапоВікі
в Щоденнике.ua
в Суспільстве вчителів Intel Education Galaxy
в facebook.com
в Google+
в youtube.com
в Google-групах
Але зупинятись зарано: ще багато цікавого у вирії інформаційних технологій! Я прагну йти в ногу з часом, адже з пенсією життя не закінчується, а, отже, мої знання й досвід може здатися вам у пригоді і до підготовки/проведення уроків, і до удосконалення своєї компетенції, тому що ми не тільки повинні готувати своїх учнів до життя у інформаційному суспільстві, суспільстві "економіки знань",  а самі працювати у сучасному інформаційному просторі над соціалізацією особистості учня в умовах впровадження нової програми освіти.

Дякую Ірині Аман, яка надала мені новий поворот моєму погляду на інформаційний простір вчителя, за допомогою свого блогу "ІТ-компетентність - складова професійної педагогічної майстерності сучасного вчителя".
Тому запрошую до співпраці, колеги, у моєї гостьової книзі!
Як додати гостьову книгу  з MBook v3.2 та "Посібник користувача гостьової книги MBook".

2 коментарі:

  1. І особливо подвійне коментарство !

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Колего, уви Google часто не добре працює. Це, як говорять інформатики, дубляж для роботи (посилання), коли фрейм не працює.

      Видалити

Бажаєте вставити картинку в коментар? Для цього скористайтеся тегом
[im#]посилання на зображення[/im] - якщо картинка велика.
[im]посилання на зображення[/im] - якщо картинка маленька.
Картинка повинна знаходитися в Інтернеті, і її адреса повинна закінчуватися на jpg, gif або png або скористайтесь сайтом http://goo.gl/t0z1ux