Календарь на любой год
Для Вас тільки найактуальніше

Використання Google-карт як хмарну технологію

Мандруй Запоріжжям
Спочатку навчаємось створювати свою карту у Google:

Пошукові тренди на карті в реальному часі

Тренд - одно з модних сьогодні слів. У широкому сенсі тренд - основна тенденція часу. Тренди можуть бути різними залежно від сфери дослідження - економічними, промисловими, освітніми, модними та ін. Якщо говорити про глобальну мережу Інтернет, то визначаючи пошуковий тренд можна сказати, що це збільшення інтересу і кількості пошукових запитів, обговорень і повідомлень по певній темі в мережі інтернет.
Світова карта трендів є інтерактивним глобусом, що показує в реальному часі, в режимі онлайн, топ поточних пошукових інтернет запитів на усій планеті.

Більш всього вражає оригінальне рішення розробників транслювати пошукові запити, актуальні для кожної країни окремо і всі разом, на єдиній моделі земної кулі.
Топ-10 найгарячіших пошукових запитів в Google для кожної країни з'являються один за іншим, на земній кулі. Ви можете вибрати країну, що цікавить вас, на глобусі або з великого списку випадного меню в правій частині сторінки.
При виборі тієї або іншої країни з'являється інформаційне вікно з вказівкою усієї десятки пошукових запитів, для вибраної країни, в одному списку, з можливістю почерпнути більше інформації по певному запиту.

Фото профиля пользователя Валентина Васильевна
Валентина Василівна з соціальної групи Навчаємося з Google  #ContestGEGua запрошує нас до співтворчості у Мистецькій мапі України:

Наталія Саражинська з соціальній групи Навчаємося з Google про статтю 20 ways Google MyMaps can enhance lessons in any class: "Але це не стосується цього переліку. Дуже сподобались конкретні, цінні поради:
4. Використання шарів, один або кілька з яких можуть бути тимчасово закритими для учнів.
9. Залиште батькам карту походу класу з детальними помітками.
10. Карта безкоштовних місць Wi - Fi навколо школи або в мікрорайоні.
17. Карта письменника чи художника. Варіанти: біографічні дані, місця написання або видання книг/картин з додаванням обкладинок, чи фото картини, місця, про які згадує автор твору.
18. Карта омонімів."
Підсумки МК "Космічні хроніки":
Наталія Мурник #ContestGEGua КОНКУРС GEG UKRAINE "День Землі разом з Google". Місце проведення: Довжанська загальноосвітя школа І-ІІІ ступенів. "Зелене золото Срібної Землі потребує допомоги":

Інтерактивна карта пам'ятників Шевченку

Немає коментарів:

Дописати коментар

Бажаєте вставити картинку в коментар? Для цього скористайтеся тегом
[im#]посилання на зображення[/im] - якщо картинка велика.
[im]посилання на зображення[/im] - якщо картинка маленька.
Картинка повинна знаходитися в Інтернеті, і її адреса повинна закінчуватися на jpg, gif або png або скористайтесь сайтом http://goo.gl/t0z1ux