Календарь на любой год
Для Вас тільки найактуальніше

Медиатека сервісів

Сьогодні педагоги працюють в умовах нових освітніх стандартів, де досить серйозна увага приділяється оволодінню навичками дослідницької діяльності, що вчаться, формуванню їх інформаційної культури, розвитку навчальної співпраці. Велику допомогу в цій роботі може зробити використання в навчальному процесі сервісів Web 2.0. Оволодіння сервісами - це самостійна праця і в колективі, школярів та вчителів, які вчаться добувати інформацію, правильно її обробляти і застосовувати для вирішення поставлених завдань. Сервіси Web 2.0 стають одним з інструментів навчальної діяльності.
Сервіси Web 2.0 відрізняють простота, доступність і надійність, безкоштовність, можливість створювати власний контент як індивідуально, так і колективно, використати зібраний матеріал офлайн і онлайн. 
Вони не лише допоможуть по-новому організувати роботу в класі (сформувавши інтерактивне середовище навчання), але і зроблять сам процес навчання яскравіше, насиченим, цікавіше. Ось таке "вчення із захопленням", по словах С. Л. Соловейчика.
Медиатека сервісів педагогичної майстерності (збірка з різних с сайтів) відкриває свої двері для педагогів, які бажають використати інтернет-сервіси у своїй педагогічній практиці!
Матрица веб2.0
Сервисы для организации совместной работы by makarova_nina Від Баданова Олександра Геннадійовича "Інтерактивності" web сервіси для педагога
Від Оксани Побережець:
Буктрейлер
Запис вебінару від 28.01.2016 "Конструктор LEGO як освітній ресурс 21 століття у початкових класах"
Від Валентини Борисенко

Сервіси для створення дидактичного матеріалу від  
 Сервіси для створення дидактичного матеріалу

Немає коментарів:

Дописати коментар

Бажаєте вставити картинку в коментар? Для цього скористайтеся тегом
[im#]посилання на зображення[/im] - якщо картинка велика.
[im]посилання на зображення[/im] - якщо картинка маленька.
Картинка повинна знаходитися в Інтернеті, і її адреса повинна закінчуватися на jpg, gif або png або скористайтесь сайтом http://goo.gl/t0z1ux