Навіщо сценарії, репетиції для створення інтерактивного середовища!? Треба, розробки їх, а не натаскування!
Пропоную сучасні статті, що знаходять вчителі Освітнього співтовариства Google+, анонс до яких написано у Щоденнику.ua:
- Инструменты учителя-2014: известные, неизвестные и незаменимые
- Ксения Туркова: Словарный запас. Итоги года
- Елена Шумкова: 01Math – онлайн-учебник по математике
- Elena Shevchuk: Умное электронное издание, от примитивных презентаций через постановку учениками проблемных вопросов к созданию электронного эссе.
- Приклади для розваг та розвитку: Головоломка: Елочка, гори!
- Програмне забезпечення для дослідницької лабораторії. Побудова графіків.
- Інтерактивні підручники, наприклад видавництва "Ранок" з посту "Інфографіка у роботі вчителя"
Звертається до вас: "Головна мета вчителя — зробити кожен урок не тільки корисним та інформативним, а й цікавим. Для цього потрібен додатковий матеріал, який іноді важко знайти самостійно, бо його пошуки потребують багато часу, а брак часу — одна з найсуттєвих проблем сучасного вчителя. У процесі створення підручників для 4 та 7 класів наші фахівці накопичили багато якісного навчального матеріалу, що відповідає новій програмі й може стати корисним складником ваших уроків. Завантажуйте та використовуйте онлайн безкоштовно: 4-ий клас та 7-ий клас. Приклад, нажаль малюнком:
- Від тьютерів Інкубатору2015 запропоновано опис методів оцінювання, що виконано у сервісі http://www.mindomo.com/, з проекту "Усе геніально і просто або олівець в руках комп'ютера"
- тренінги Ljudmilla Rozhdestvenskaja: Інтерактивний робочий лист в Googledocs та Інтерактивний робочий лист з природознавcтву та математики (до речи, це як раз робота з малюнками у Googledocs)
- Для учителя фізики і біології - інтерактивні плакати.
- У Блозі про сервіси web 2.0 з інструкціями від Нечкиної Юлії Сергіївни є багато інструкцій як працювати з мультимедіа, створювати інтерактивні плакати, анімаційні презентації.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Бажаєте вставити картинку в коментар? Для цього скористайтеся тегом
[im#]посилання на зображення[/im] - якщо картинка велика.
[im]посилання на зображення[/im] - якщо картинка маленька.
Картинка повинна знаходитися в Інтернеті, і її адреса повинна закінчуватися на jpg, gif або png або скористайтесь сайтом http://goo.gl/t0z1ux