Календарь на любой год
Для Вас тільки найактуальніше

середа, 15 квітня 2015 р.

Проектний Інкубатор-2015 стартував у Запоріжжі!

Ми те ж починаємо, але нажаль, зараз вже можна казати, що нам ще треба вивчати ваш досвід Інкубатор та Освітня Галактика
Ось тепер ми можемо казати, що й в нашій школі "Проектний інкубатор 2015 стартував!"! Мені дуже приємно, п'ятеро моїх колег підтримали моє починання не тільки словом, але й діями! Наш перший тренінг "Педагогічні секрети учбових ситуацій", якій зібрала під однією кровлію Вострикова Олена Олександрівна, науковий консультант Проектного Інкубатора, начальник відділу розвитку утворення (ОРО)   МАОУ ДПО ІПК м. Новокузнецьк, кандидат педагогічних наук, експерт програми Інтел Навчання для майбутнього.
Маю надію, що я теж зроблю свій вклад у Підсумкову рефлексію освітнього марафону ПІ-15. Мої підопічні теж обрали тему ГАШ (громадсько-активна школа), яка є проблемною темою нашої школи. Ми плекаємо надію, що наша праця буде нагородження участю школи у мережному проекті "Онлайн КРОК до майбутнього з ГАШ"!
Та як завжди windсерфінг  по рефлексівним постам до ПІ-15 надав мені інформацію для подальшої роботи зі створення інтерактивних уроків:


интегративное содержание in Elenarussia (elenarussia)
ПОТРІБНІ САЙТИ! - БРОДИЛКА від Тамили Кушнарьової


                                  


Немає коментарів:

Дописати коментар

Бажаєте вставити картинку в коментар? Для цього скористайтеся тегом
[im#]посилання на зображення[/im] - якщо картинка велика.
[im]посилання на зображення[/im] - якщо картинка маленька.
Картинка повинна знаходитися в Інтернеті, і її адреса повинна закінчуватися на jpg, gif або png або скористайтесь сайтом http://goo.gl/t0z1ux